Zabiegi medycyny estetycznej

Zabiegi medycyny estetycznej

Zabiegi medycyny estetycznej już od kilku lat zajmują ugruntowaną pozycję wśród działań podejmowanych na rzecz pięknego i młodego wyglądu. Poprawa wyglądu niesie ze sobą wymierne korzyści, w postaci wyzbycia się kompleksów, zwiększenia pewności siebie oraz podniesienia jakości życia.

Medycyna estetyczna, definicja

Medycyna estetyczna jako dział medycyny, ukierunkowany na poprawę wyglądu, skupiający się nie tylko na zapobieganiu procesom starzenia, ale również stawiający sobie za cel cofniecie widocznych już efektów. To wyzwanie jest możliwe do realizacji, jedynie w sytuacji w której wykwalifikowana wiedza specjalistyczna, poparta jest niebywałą troską o pacjenta, dbałością o najmniejszy detal oraz zachowaniem jak najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz higieny.

Godna polecenia klinika medycyny estetycznej

Godna polecenia klinika medycyny estetycznej to miejsce, w którym nauka, wiedza i ogromne doświadczenie, spotykają się z niebywałym pietyzmem i dbałością o pacjenta. Dzięki zachowaniu najwyższych standardów, możliwe jest osiąganie spektakularnych efektów, gwarantujących zadowolenie pacjenta.

Medycyna estetyczna, zabiegi ukierunkowane

Nowoczesnym podejściem do zabiegów medycyny estetycznej są zabiegi ukierunkowane na konkretne grupy pacjentów, na przykład w określoną grupę wiekową, lub z konkretnymi problemami skórnymi. Precyzyjnie określona grupa docelowa i dedykowane dla niej zabiegi to gwarancja zmultiplikowanego efektu działania.

Medycyna estetyczna, innowacja i szeroka oferta

Klinika medycyny estetycznej powinna wprowadzać pacjenta w świat innowacji w dziedzinie medycyny estetycznej. Oferowane w gabinecie zabiegi powinny być zgodne z najnowszymi trendami w zakresie dbania o zdrowy i młody wygląd. Wśród szerokiej gamy innowacyjnych zabiegów wykonywanych w topowych klinikach, wymienić należy między innymi: wampirzy lifting z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

Wampirzy lifting z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego

Zabieg polega na pobraniu krwi pacjenta, jej specjalnym przygotowywaniu, a następnie ostrzykiwaniu problemowych obszarów skóry. W wyniku zabiegu dochodzi do poprawy elastyczności, wzrost nawilżenia i odżywienia komórek skóry.

Powyższy zabieg oferowany jest między innymi przez klinikę medycyny estetycznej Pro Age Esthetic. Pro Age Esthetic oferuje pełną ofertę innych innowacyjnych zabiegów wykonywanych w klinice. Pro Age Esthetic to warta polecenia klinika medycyny estetycznej w Gdańsku. Jeśli zależy Ci na prawdziwych, długotrwałych efektach i miłej, profesjonalnej obsłudze, zgłoś się do nich.

Share with

Start typing and press Enter to search